מדיה ותקשורת

התפתחויות השונות בשוק התקשורת והמדיה במדינה, יחד עם ההתקדמות של המדיה והפלטפורמות הדיגיטליות יוצרות אתגרים משפטיים חדשים, להם נדרשת לעיתים חשיבה מחוץ לקופסה וראייה אחרת של פני הדברים.    

אנו מספקים פתרונות משפטיים המבוססים על ניסיון, מומחיות, חדשנות ויעילות בכל תחומי התקשורת, המדיה והאינטרנט (TMT). המומחים המיומנים שלנו בתחומי התקשורת, המדיה והאינטרנט מעניקים ייעוץ הן לחברות ותיקות והן לחברות מתפתחות במגוון רחב של סוגיות מסחריות ורגולטוריות, לרבות מספר רב של עסקאות מורכבות, רחבות היקף וחוצות פלטפורמות בינלאומיות.

ניסיוננו העשיר בעסקאות מסייע לנו לייצג בהצלחה חברות כבלים, לוויין ושידור, ספקי שירותי אינטרנט, חברות טלפון בינלאומיות וחברות תקשורת גדולות אחרות, בינלאומיות ומקומיות, במסגרת השתתפותן במכרזים, הכנת חוזים, ומשא ומתן לקראת הסכמים לביצוע פרויקטים גדולים עבור גופים ממשלתיים ופרטיים.

כמו כן, אנחנו מסייעים למספר רב של חברות, יזמים ומשקיעים ממדינות זרות לטפל באינטרסים המסחריים שלהם בישראל ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם כל הרגולטורים והרשויות, כדי לוודא שלקוחותינו פועלים בהתאם לחוקים ולתקנות העדכניים. אנו מספקים ייעוץ בתחום הגבלים עסקיים ותחרות, ליטיגציה ותובענות ייצוגיות, ייצוג במכרזים רחבי היקף, ועוד.

"מה שאני אוהב בשבלת הוא שהם לא רק בעלי אוריינטציה משפטית אלא גם בעלי אוריינטציה מסחרית ועסקית חזקה."

– Chambers and Partners

הצוות

דירוגים