סין

שבלת הוא משרד עורכי הדין הישראלי הראשון שהקים וביסס נוכחות בסין, והמשרד הישראלי הראשון ששיתף פעולה עם משרדי עורכי דין סיניים גדולים. אנו מייצגים לקוחות סינים רבים, מהשורה הראשונה, בהשקעותיהם בטכנולוגיה, מיזוגים ורכישות ובמרכזי מחקר ופיתוח בישראל, כמו גם בכל הנוגע לפרויקטים של תשתיות. כמו כן, אנו פועלים עבור לקוחות ישראלים רבים בכל הקשור להשקעותיהם בסין ורחבי העולם.

כמשרד עורכי הדין הראשון והיחיד בעל שלוחה בסין (שנגחאי), הצוות המוביל של פרקטיקת סין בישראל עובד בשיתוף פעולה הדוק עם המומחים המיומנים שלנו בסין, בכדי לספק שירותים משפטיים מלאים בהתאמה אישית ללקוחות.

פרקטיקת סין של שבלת כוללת עורכי דין דוברי סינית, אנגלית ועברית, ובעלי ידע מעמיק, בקיאות ומומחיות רבה בסביבות הרגולטוריות, העסקיות והתרבותיות של סין ושל ישראל. אנו מקיימים קשרים רציפים ומערכות יחסים עסקיות ארוכות ויציבות עם מוסדות סיניים וישראליים, לרבות מוסדות ייצוא, סחר, מחקר ופיתוח, וגופים ממשלתיים, המסייעים לנו משמעותית בניסוח וביישום של הפתרונות המשפטיים המתאימים ביותר ליעדים המסחריים והעסקיים של לקוחותינו.

ראש פרקטיקת סין בשבלת הוא השותף עומר בן צבי.

טעימה מהלקוחות שלנו:

שירותים:

  • ייצוג וייעוץ בכל ההיבטים של עסקאות השקעה נכנסות ויוצאות (הן בסין והן בישראל).
  • השקעות אסטרטגיות בכל טווח הפעילות של ההייטק הישראלי, לרבות טכנולוגיות מדעי החיים (ביוטק ומכשור רפואי), אוטומוטיב, אינטיליגנציה מלאכותית ולמידת מכונה, אגריטק ופודטק.
  • השקעות בקרנון הון סיכון ובקרנות השקעה ישראליות.
  • מיזוגים ורכישות של חברות טכנולוגיה ישראליות על ידי שחקנים אסטרטגיים מובילים בסין, לרבות ייצוא הטכנולוגיה לסין.
  • ייצוג חברות בבעלות ממשלת סין וחברות פרטיות בכל הנוגע למכרזי תשתיות ולביצוע פרויקטים בישראל.
  • הסכמים מסחריים דו-לשוניים וכלל השירותים המשפטיים הנוגעים לקיום עסקים בסין ובישראל.
  • התאגדות, רישום והקמה של ישויות משפטיות בסין (מיזמים משותפים, חברות בבעלות זרה מלאה, חברות סיניות מקומיות וחברות בעירבון מוגבל הרשומות בסין ובהונג קונג).
  • יישוב סכסוכים והליכי בוררות בין-לאומיים בישראל, בסין (בפני ה-CIETAC, המרכז ליישוב סכסוכים של הנציבות הסינית הבינלאומית לבוררות כלכלית ומסחרית בסין, ובפני ה-SHIAC, המוסד לבוררות בינלאומית בשנגחאי) ובהונג קונג (בפני ה-HKIAC – המרכז הבין-לאומי לבוררות של הונג קונג).
סין

הצוות

דירוגים