רם ספקטור

שותף

טל. 03-307-5045דוא”ל. rams@shibolet.com

הורד VCard

רם הוא שותף ומנהל משותף של פרקטיקת הקרנות בשבלת.

רם מתמחה בייעוץ לספונסרים ומנהלי קרנות בנושאים הקשורים לתכנון והקמת קרנות השקעה פרטיות מסוגים שונים ובמגוון אסטרטגיות השקעה, לרבות פרייבט אקוויטי, נדל"ן, הון סיכון וצמיחה, חוב וגידור. הוא מייעץ לשותפים הכלליים (GPs) בנושאים משפטיים ורגולטוריים הנוגעים לגיוס הון והצעות פרטיות של ניירות ערך, לסוגיות co-investment  ולמבני עמלות ולהסדרי תגמול.

בנוסף לייעוץ לשותפים הכלליים, רם מייעץ לגופים מוסדיים, תאגידים גדולים ויחידים עתירי הון במסגרת פעילות ההשקעה שלהם בקרנות בינלאומיות וישראליות כשותפים מוגבלים (LPs). ייעוץ זה כולל בחינה משפטית מלאה של מבני הקרנות ותנאי ההשקעה, הכנת מזכרי השקעה וניהול משא ומתן על תנאי מכתבי הצד או הסדרים חוזיים מיוחדים אחרים.

לרם התמחות ייחודית בתחום השקעות ההון בנדל"ן (private equity real estate) והשקעות בנדל"ן חו"ל. הוא מייעץ ליזמים ומשקיעים במבני החזקות בינלאומיים מורכבים ומיזמים משותפים במגוון סגמנטים של הנדל"ן המסחרי, לרבות מקבצי דיור (multifamily), משרדים, מסחר, תעשייה, מלונאות ופנאי, מתחמים רפואיים ומעונות סטודנטים.

לפני הצטרפותו לשבלת, רם עסק בהקמת קרנות השקעה ונדל"ן חו"ל במשרדים מהמובילים בישראל כמו גם בסניפים בניו יורק ובלונדון של פירמת עורכי דין הבינלאומית Fried, Frank, Harris, Shriver & Jacobson LLP.

לרם רישיון עו"ד בישראל ובניו יורק.

הכרה

רם מדורג וממומלץ על-ידי חברת הדירוג הבינלאומית היוקרתית Legal500.