אחריות חברתית

מחויבות לקהילה היא עמוד תווך מרכזי של האני מאמין של שבלת, הכולל לא רק תמיכה ארוכת שנים במטרות חברתיות וסביבתיות, אלא גם מחויבות מקצועית ואתית ללקוחות ולצוות העובדים.

אנו רואים בשירותי פרו בונו חלק בלתי נפרד מעבודתה של כל פירמת עורכי דין, וגאים לייעץ למספר עמותות ראויות לציון המפורטות להלן.

שותפינו מכהנים גם בוועד המנהל של מספר מלכ"רים בולטים, כולל הלל ישראל ודוקאביב  – הפסטיבל לקולנוע דוקומנטרי בתל אביב.

אחריות חברתית

האקוטיזם

האקוטיזם

מיזם חברתי המקדם פיתוח פתרונות חדשניים לאתגרי האוטיזם. המיזם יצר אקוסיסטם יחיד מסוגו בעולם. האקוטיזם הינו מיזם התנדבותי של צוות המורכב מהורים לילדים על הספקטרום האוטיסטי, אנשי מקצוע מתחומים שונים, ואנשים על הספקטרום האוטיסטי ששמו לעצמם מטרה לקדם פתרונות לאתגרים של אוטיזם. המיזם מקיים ארועי "האקוטיזם" במטרה להנביט מיזמים ישימים, ברי קיימא המהווים מענה לאתגרים שחווים ילדים ובוגרים על הספקטרום האוטיסטי ומשפחותיהם. האקוטיזם הוא אירוע הנבטת רעיונות כאשר הזוכים בתחרות, ממשיכים למסלול מסלול מוגדר של חממה לפיתוח המיזמים.

SAFE & HOME האקתון על שם מיכל סלה

SAFE & HOME האקתון על שם מיכל סלה

ב-18 במאי, היום בו הייתה מיכל אמורה לחגוג יום הולדת 33,התקיים ההאקתון הראשון בישראל להצלת חיים ומניעת אלימות במשפחה בכלים טכנולוגיים, “האקתון מיכל סלה” Safe@Home. היוזמה נרקמה על ידי פורום מיכל סלה, עמותה שהקימה אחותה של מיכל, לילי בן עמי, על מנת להציל את הנרצחת הבאה ולעורר מודעות לסימני אזהרה. המשרד מלווה את המיזם שזכה.

ארגון בוגרי 9900

ארגון בוגרי 9900

עמותת בוגרי 9900 (ע"ר 58-0627776) הוקמה בשנת 2017 ע"י מספר מפקדי ובוגרי היחידה.עמותת הבוגרים הוקמה על מנת לארגן ולאגד את יוצאי מערך 9900 על גלגוליו השונים (משרתימערך 9900, מערך מודיעין השטח, ענף 1, 9700, 9702 עד מעברה לחה"א ו-869עד מעברה למז"י).

הלל ישראל

הלל ישראל

הלל ישראל הנו ארגון שמטרתו לחזק את זהותם היהודית של סטודנטים ישראלים ולהעמיק את תחושת שייכותם לעם היהודי וזאת באמצעות חשיפתם והעמקת היכרותם עם המגוון הרחב של קהילות וזהויות יהודיות הקיימות בעולם כיום. הלל ישראל פועל בשבעה מרכזים באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ תוך שיתוף פעולה עם עשרות ארגונים חברתיים, מוסדות חינוך וגופים ממשלתיים ומוניציפליים.

המכון הישראלי לחדשנות

המכון הישראלי לחדשנות

מכון החדשנות הישראלי הוא ארגון ללא כוונת רווח אשר מטרתו לחבר ולגשר בין טכנולוגיה ישראלית פורצת דרך לאירגונים וחברות בעולם העסקי.

כפר הנוער קרית יערים

כפר הנוער קרית יערים

כפר הנוער קריית יערים הוקם על ידי הסוכנות היהודית והוא מעניק השכלה, פעילויות תרבות ותמיכה רגשית לילדים בסיכון. בנוסף לשירותים משפטיים פרו בונו ששבלת מעניקה, מ. רוברטס מכהן גם כמזכיר הוועד המנהל של קריית יערים.

קרן שמש

קרן שמש

קרן שמש היא ארגון פילנטרופי ייחודי המסייע ותומך ביזמים ישראלים צעירים מוכשרים השואפים להקים עסק וליצור משרות בקהילה.למידע נוסף בקרו באתר קרן שמש

גבהים

גבהים

עמותת גבהים פועלת לטיפוח קריירה והצלחה עסקית בקרב עולים חדשים ומסייעת להם למצוא עבודה ההולמת את כישוריהם ולתרום לחברה הישראלית.למידע נוסף בקרו באתר גבהים

בית הגלגלים

בית הגלגלים

בית הגלגלים מעניק מאז שנת 1979 מגוון שירותים חיוניים לבעלי מוגבלות פיזית, הסובלים בעיקר משיתוק מוחין וניוון שרירים. העמותה מסייעת לכ-500 ילדים ומבוגרים ומלמדת אותם מנהיגות וכישורי חיים בפעילויות חברתיות מהנות.למידע נוסף בקרו באתר בית הגלגלים

תזמורת סימפונט רעננה

תזמורת סימפונט רעננה

תזמורת סימפונט רעננה הוקמה בשנת 1991 מתוך מטרה לקבץ יחד נגנים מוכשרים שעלו מברית המועצות לשעבר. השותף המייסד יעקב ישראלי נטל חלק מרכזי בהקמת התזמורת, אשר הפכה להצלחה בינלאומית מסחררת, וכיום הוא ממשיך לכהן כיו"ר שלה.למידע נוסף בקרו באתר תזמורת סימפונט רעננה
פריט מידע מענין על התמיכה בתזמורת רעננה

כפר הנוער רמת הדסה

כפר הנוער רמת הדסה

כפר הנוער רמת הדסה נוסד בשנת 1949 על ידי הסוכנות היהודית, והוא משמש כיום כסביבה תומכת ליותר מ-300 ילדים בסיכון הנהנים מתוכניות חינוך מותאמות ופעילויות לאחר שעות הלימודים. השותף המייסד של שבלת מ. רובטרס הוא מזכיר כחבר,למידע נוסף בקרו באתר רמת הדסה

הרוח הישראלית

הרוח הישראלית

הרוח הישראלית הוקמה בשנת 1998 על ידי הסוכנות היהודית וקרן היסוד כדי לעודד אקטיביזם חברתי, לצמצם פערים חברתיים-כלכליים ולסייע לנוער בסיכון. בעמותה מתנדבים אנשים מארגונים מכל רחבי הארץ, וביניהם שבלת התורמת כספים, זמן ומומחיות.למידע נוסף בקרו באתר הרוח הישראלית.

שיעור אחר

שיעור אחר

עמותת שיעור אחר מפגישה אנשי מקצוע מובילים בתחומם (כגון עורכי דין, רואי חשבון, רופאים ומהנדסים) עם תלמידי בית ספר כדי להעניק השראה ומודל לחיקוי לילדים. הפעילות מתקיימת בפריפריה החברתית-גאוגרפית בכל הארץ באמצעות שילוב מתנדבים מעולם התעסוקה בבתי ספר. עורכי הדין של שבלת תורמים מזמנם וממרצם כמתנדבים בתוכנית, והשותף גדי אוזן משמש כיועץ משפטי פרו בונו לעמותה.למידע נוסף בקרו באתר שיעור אחר