העברת טכנולוגיות ורישוי

רישוי ועסקאות טכנולוגיה טומנים בחובם הזדמנות לעמוד ביעדי צמיחה אסטרטגיים ולייצר ערך כלכלי לחברה, אולם הם כרוכים גם במורכבות משפטית ומסחרית משמעותית.

מחלקת רישוי ועסקאות טכנולוגיה של שבלת, המבוססת על ניסיונה הנרחב של הפירמה בתחום החדשנות וייעוץ בעסקאות, מסייעת ללקוחותיה לפלס דרך במבוך הרישוי של קניין רוחני, החוקים והפרקטיקה בתחום העברת טכנולוגיה.

צוות המחלקה מתמחה בקשת רחבה של חוקי רישוי, מפטנטים, זכויות יוצרים ורישיון לשימוש  בסימני מסחר, ועד פיתוח מורכב של טכנולוגיה על ידי מספר צדדים, מוניטזציה והסכמי מסחור.  אנו מעניקים ייעוץ משפטי בנושאי רכישה, מחקר ופיתוח, גיבוש הסכמים למיקור חוץ, הקמת מיזמים משותפים, תמיכה בקניין רוחני בעסקאות בינלאומיות, סוגיות תחרות והגבלים עסקיים ובדיקות נאותות. כמו כן, הידע הנרחב וניסיון העשיר שלנו בסוגיות רישוי בינלאומי מאפשר לנו לשאת ולתת ולהגיע לפתרונות יצירתיים לאתגרים מורכבים.

צוות הפרקטיקה בשבלת מעניק הנחיה משפטית מקיפה לחברות בכל גודל ובכל שלב. אנו מלווים, מנחים ומסייעים בסוגיות משפטיות ומסחריות של הקמה, פיתוח, רכישה, שימוש וניצול מסחרי של טכנולוגיה, מניסוח טיוטת הסכם ומשא ומתן על הסכמים מסחריים מקומיים ובינלאומיים בתחום הקניין הרוחני ועד הצעת פתרונות בנושא ייצור הכנסות והקמת שותפויות אסטרטגיות.

הצוות