הקמת קרנות

צוות פרקטיקת הקמת הקרנות של שבלת הינו בעל ידע וניסיון רחב בתחום קרנות השקעה בכלל וקרנות הון סיכון בפרט. אנו מייעצים למנהלים ולמייסדים של קרנות על כל היבטי הקמת הקרן וכן מייצגים משקיעים בתהליך הכניסה שלהם לקרנות. כמו כן, אנו מעניקים ייעוץ משפטי לקרנות הון סיכון זרות מובילות ולקרנות השקעה פרטיות המעוניינות לבסס נוכחות ופעילות בארץ.  משרדנו מייצג מגוון רב של קרנות ובעיקר קרנות הון סיכון, בהשקעות בטכנולוגיות ישראליות פורצות דרך. בין לקוחותינו נמנים קרנות מהארץ ומחו"ל, משקיעים אסטרטגיים, מוסדות בנקאיים ופיננסיים, חברות ביטוח ומשקיעים מוסדיים אחרים, חברות ניהול הון משפחתי ולקוחות פרטיים עתירי הון.

הניסיון המעשי שלנו, לצד הבנתנו המעמיקה בהיבטים השונים של תהליך הקמת קרן, מעניקים לנו נקודת מבט רחבה על מגמות השוק בתחום קרנות הון סיכון ויכולת השוואה גלובלית לקרנות הפועלות בתחום או בתחומים דומים. ידע זה מאפשר לנו לייעץ ללקוחות ולהנחות אותם בכל הנושאים המשפטיים הנוגעים לקרנות, בין היתר, בנושאי מבנה ארגוני ומיסוי, תנאי הקרן, מימון מקומי ובינלאומי, משא ומתן עם משקיעים ועוד.

לסקר קרנות הון סיכון מטעם משרדנו – לחצו כאן.

"מוניטין חזק בהייטק הישראלי. לצוות מיומנויות משפטיות שהופכות אותו לבחירה אטרקטיבית עבור משקיעי טכנולוגיה, במיוחד לכאלו מישראל ומסין."

– Legal 500 EMEA

הצוות

דירוגים