אורית שטרנהל זלצמן

שותפה

טל. 03-307-5173דוא”ל. Orit@shibolet.com

הורד VCardEcard

אורית הינה שותפה במחלקת ההייטק בשבלת ומתמחה בהקמה וייצוג שוטף של קרנות השקעה פרטיות מסוגים שונים, בהקמה וייצוג של מנגנוני השקעה נוספים במגוון תעשיות. כמו כן, אורית עוסקת בדיני תאגידים, משפט מסחרי וניירות ערך. 

ניסיונה העשיר של אורית בסיוע למנהלי קרנות, יזמים בארץ ובחו"ל, חולש על כל ההיבטים בתהליך של הקמת הקרן, משלב גיוס ההון, תכנון המבנה הנכון למנגנון ההשקעה המבוקש, ייעוץ מס למייסדי הקרן בכל הקשור להיבטי המס הישראליים של הקרן, משקיעיה ומנהליה בשיתוף עם מחלקת המיסוי של הפירמה ועד מתן ייעוץ בכל הקשור לפעילות השוטפת.

 אורית מלווה קרנות רבות, ביניהן: AquAgro Fund, Maryland Israel Trendlines Fund, Poalim Ventures, DFJ Tamir Fishman Ventures, Technion Investment Opportunities Fund, Scale-Up Ventures, Trendlines Bayer Crop Science, Rimonci International Specialized Fund, Finova Capital, Trendlines Agrifood Fund Pte. Ltd., i3 Equity Partners, etc.

 כמו כן, לאורך השנים אורית מייצגת משקיעים ישראליים וזרים בהשקעה שלהם בקרנות, לרבות, משקיעים אסטרטגיים,משקיעים פיננסיים ,משקיעים מוסדיים, Family Offices ומשקיעים פרטיים. דוגמאות כוללות, בין היתר, את: קבוצת עליבאבא, הכשרה חברה לביטוח, קיבוץ כפר גלעדי, רוזטה חברה להשקעות, אוניברסיטת בן גוריון, וכו'.

מגוון הלקוחות הרחב של אורית וניסיון רב השנים בייצוג של יזמים, קרנות ומשקיעים בקרנות מעניק לאורית ולצוות העוסק בתחום בפירמה ידע מעמיק, הבנה עמוקה של הסביבה העסקית הרלוונטית, עדכנות והתעדכנות שוטפת בשינויים בשוק המקומי והבינלאומי וכן פרספקטיבה רחבה של התחום.

הידעת

מלבד לשמור על בריאותה באמצעות ריצה, אורית חובבת סדרות וספרי תעלומות רצח.

הכרה

עורכת דין מומלצת, השקעות וקרנות הון סיכון, Legal 500