דודי מגריזו

שותף

טל. 03-307-5180דוא”ל. magriso@shibolet.com

הורד VCardEcard

דוד הינו שותף במחלקת אנרגיה, תשתיות ופרויקטים ומתמחה אף בתחומים של מימון פרויקטים, מכרזים ונדל"ן. לדוד יש ניסיון רב בעסקאות נדל"ן חובקות עולם, לרבות תכנון אסטרטגי של פרויקטים מורכבים של בנייה ופיתוח, בדיקות נאותות בתחום נכסי מקרקעין לפרויקטים מסוג זה, וייעוץ לחברות אחזקות נדל"ן גלובליות.

דוד בעל ניסיון מקיף ורחב בייעוץ  לעסקאות מימון פרויקטים מורכבות על כל היבטיהן ולאורך כל שלבי העסקה, כולל כל הביטי הרגולציה החלים על עסקאות מסוג זה בכל שלב ושלב.

ניסיונו של דוד כולל ייצוג לקוחות בכמה מהפרויקטים התשתיתיים הכי גדולים שאי פעם נעשו בישראל בתחומים מגוונים כמו: כבישים ורכבות, נמלים ומתקני התפלה, מתחמים תעשייתיים ומסחריים, מתקנים צבאיים ועוד.

לקוחותיו של דוד כלולים גופים מובילים במשק הישראלי כמו מוסדות פיננסיים בולטים וחברות ממשלתיות בישראל, חברות גלובליות הפועלות בישראל וברחבי העולם בתחום התשתיות והנדל"ן, ייצוג משפטי שוטף של קבוצות זרות הפועלות בישראל כולל ייצוגן במכרזים בינלאומיים גדולים בתחום התשתיות והאנרגיה בישראל.

הידעת

דודי חובב מושבע של מוזיקה ואומנות.

הכרה

  • "דמות מפתח בצוות היא דוד מג'ריסו, שהוביל את מכרז J-Net ומייעץ גם למשתתפי מפתח במכרזים להרחבות ה- LRT התל-אביבי ואחד מפרויקטים הכבישים המשמעותיים במדינה". Legal 500
  • דמות מפתח, בנקאות ומימון. Legal 500
  • דמות מפתח, תחבורה. Legal 500