משה צ. נאמן

משה צ. נאמן

שותף

טל. 03-307-5622דוא”ל. MNeeman@shibolet.com

הורד VCardEcard

משה הינו שותף מוביל במחלקת שוק ההון של הפירמה וחבר וועדת הניהול של המשרד.

לקוחות ישראלים וזרים מובילים בוחרים במשה לצורך טיפול בעסקאות הגדולות והמשמעותיות ביותר שלהם, לרבות הנפקות חוצות גבולות. משה הוא מומחה בעסקאות מהשורה הראשונה, הכוללות רישום ציבורי של חברות בבורסות בינלאומיות לניירות ערך (כגון הבורסה לניירות ערך בתל אביב, הבורסה לניירות ערך בניו יורק, הנאסד"ק, הבורסה לניירות ערך בלונדון, ה-EURONEXT וכיו"ב), ומנוסה מאוד ברישום כפול של מניות בבורסה לניירות ערך בישראל ובבורסה לניירות ערך בניו יורק. עבודתו כוללת גם קשר קבוע עם הרשות לניירות ערך בישראל ורשויות אחרות.

משה מייצג מנפיקים וחתמים במסגרת גיוסי הון גדולים ובולטים. הוא מומחה בהנפקות ראשוניות לציבור ובכל סוגי ההנפקות המשניות, לרבות הנפקת זכויות והנפקת אגרות חוב. שירותיו הייחודיים כוללים גם ביצוע בדיקות נאותות משפטיות לחתמים בנוגע לחברות המגייסות חוב או הון.

כליטיגטור מיומן, משה מייצג את לקוחותיו בכל הערכאות של מערכת בתי המשפט האזרחיים במחלוקות מורכבות בתחומי התאגידים וניירות ערך. כמו כן, למשה ניסיון רב בהשתלטויות מורכבות ואיגוד מחדש של תאגידים, וכן בסוגיות מימון, מכרזים ציבוריים ודיני חברות.

עם לקוחותיו נמנות חברות ציבוריות מקומיות וזרות, חברות פרטיות, בנקים ובתי השקעות, משרדים המעניקים שירותים מקצועיים וגופי ממשלה. כמו כן, לאחרונה ייצג משה את משרד האוצר של ישראל באשר לאפשרות רישום של חברה מובילה בבורסה לניירות ערך בלונדון.

הידעת

למשה תשוקה למוזיקה קלאסית ותאטרון.

הכרה

  • מוביל בתחומו, שוק ההון וניירות ערך , IFLR1000
  • "מומלץ ביותר", שוק ההון, Legal 500
  • Highly regarded, IFLR1000

מרצה לרגולציה של שוק ההון וניירות ערך בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים.