החיים בשבלת

סיפורה של שבלת הוא סיפורם של האנשים בשבלת.

אנו מאמינים כי העוצמה שלנו טמונה בכח הנובע מעבודת צוות המאפשרת לכל אחד ואחד מאתנו להביא לידי ביטוי את החוזקות שלו והמומחיות שלו לטובת שירות מקצועי ויוצא דופן ללקוחותינו.

ביחד אנחנו יותר.

המורכבות הקיימת בעולם העסקים המקומי והבינלאומי משפיעה על התפתחותו ומורכבותו של מקצוע המשפטים. עבודת צוות יעילה הופכת לאלמנט חיוני בכל תהליך עבודה ומשלבת בין תחומי התמחות שונים ונקודות מבט מגוונות.  

אנו בשבלת מאמינים, כי הנכס החשוב ביותר של הפירמה הוא צוות מיומן ומלוכד הפועל למען מטרה משותפת והשגת היעדים העסקיים של מגוון לקוחותינו, לכן אנו מקפידים לטפח את חוזקותיו ויכולותיו הייחודיות של כל עובד בפירמה ועוזרים לכל איש צוות למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו כאדם וכחלק חיוני מצוות שבלת.

החיים בשבלת משלבים בין התפתחות מקצועית וצמיחה אישית לבין מעורבות חברתית, לצד מחויבות לבריאותם ולרווחתם של כל חברי הצוות.

תתכנית ההשתלמות המקצועית של שבלת נועדה לעודד צמיחה והתפתחות אישית ומקצועית של אנשי הפירמה ולמידה לאורך כל שלבי הקריירה. כפירמה המחויבת לחדשנות ולגיבוש פתרונות משפטיים ועסקיים ללקוחותינו, אנו משקיעים בפיתוח הכישורים והידע המקצועי של אנשינו. על כן, שבלת דואגת להשתלמויות הדרושות להצטיינותם המקצועית של עובדיה בכל שלב לאורך הקריירה, בין אם הם מצטרפים לפירמה מיד לאחר סיום לימודי המשפטים לבין אם הם עוסקים במשפטים זה שנים רבות. תוכנית ההשתלמות המקצועית של שבלת מקיפה נושאים משפטיים, עסקיים ואישיים המועברים באמצעות סדנאות שונות, המשתנות מדי שנה כדי לענות על הצרכים המתפתחים.

שבלת מחויבת לקדם את רווחת עובדיה ולטפח סביבת עבודה נעימה בקרב כל חברי הצוות. תכנית ה Wellbeing שלנו כוללת הנחה למנוי בחדר כושר, מועדון פילאטיס משרדי, מועדון ריצה שבועי שחבריו משתתפים בתחרויות מקומיות ויום עבודה מקוצר פעם בשבוע. בנוסף לפעילויות כושר גופני, אנו דואגים לבריאותם הנפשית והרגשית של העובדים, תומכים במצטרפים חדשים לפירמה עם תכניות אוריינטציה ומנטורים אישיים העוזרים בהתאקלמות בשבלת בחודשי העבודה הראשונים.

אנו מאמינים כי כמשרד מוביל בישראל עלינו לקחת חלק פעיל בכל חלקיה של החברה הישראלית, לתרום ולהיתרם באמצעות מעורבות חברתית פעילה.
שבלת פעילה בחיי הקהילה ומקדמת מטרות חברתיות וסביבתיות. חברי הצוות שלנו תורמים למטרות אלו בדרכים שונות: הם מכהנים בדירקטוריונים של מלכ"רים, מעניקים שירותים משפטיים פרו בונו ומקדישים מזמנם וממומחיותם כמתנדבים בקהילה. אנשי שבלת תורמים לקהילות בכל רחבי הארץ בפרויקטים שונים, החל מחונכות לילדים בסיכון ועד ייעוץ ליזמים צעירים, קידום חברות צעירות, כפרי נוער ועוד.
קראו עוד על פעילותינו בדף אחריות חברתית תאגידית.