סייבר, אבטחת מידע ופרטיות

מחלקת סייבר, מידע ופרטיות מייעצת במגוון נושאים הקשורים למידע וטכנולוגיה ומסייעת בפיתוח מיזמים, מערכות ורעיונות טכנולוגיים פורצי דרך, תוך הפחתת הסיכונים של החברה, ההנהלה וחברי הדירקטוריון. למחלקה ניסיון וידע רב במיזמים בינלאומיים, באופן אשר מאפשר לה ללוות חברות ויזמים בסביבה רגולטורית מורכבת וחדשנית. המחלקה מלווה ארגונים בשלביהם השונים, החל מסטרטאפים ויזמים בתחילת דרכם ועד חברות ציבוריות עם פעילות בינלאומית ענפה.

מתוך הכרה בחשיבות העולה של המידע לארגונים המחזיקים אותו, המחלקה דוגלת במולטי-דיסציפלינריות, תוך שימת דגש רב בהיבטים העסקיים והטכנולוגיים של החברה, לצד ההיבטים המשפטיים. בהתאם, המחלקה עובדת לא רק עם המחלקות המשפטיות של לקוחותיה, אלא גם עם צוותי מערכות המידע, אבטחת המידע, צוותי התגובה, וכמובן עם דירקטוריון החברה וההנהלה, במטרה ליצר סינרגיה ארגונית, בהתמודדות עם אתגרי הרגולציה בתחומי הסייבר והמידע.

בעידן הנוכחי, המאופיין בסביבה רגולטורית דינמית ובינלאומית, אשר יוצרת חשיפות משפטיות לארגונים ונושאי המשרה בהם, מחלקת הסייבר, מידע ופרטיות מספקת ייעוץ משפטי מקיף לצמצום החשיפות בתחומים הללו. החל מיצירה ויישום של תוכניות ציות לעמידה בדרישות חוקים ורגולציות מקומיות ובינלאומיות, דרך ליווי אירועי סייבר ואבטחת מידע ומתן מענה משפטי בשלביו השונים, וכלה במתן ייעוץ מותאם לדירקטוריון ונושאי משרה בארגון במטרה להפחית את החשיפה האישית שלהם.

"לשבלת יש צוות מצוין שמספק פתרונות איכותיים ופשוטים לבעיות מורכבות."

– Chambers Global

הצוות