דרור הרפז

שותף

טל. 03-307-5231דוא”ל. D.Harpaz@Shibolet.com

הורד VCardEcard

דרור הרפז הוא שותף במחלקת הליטיגציה של המשרד.

דרור הרפז  בעל ניסיון רב שנים בייצוג בסכסוכים משפטיים מורכבים, בישראל ובזירה הבינלאומית, בהיקפים כספיים גבוהים ביותר, בבוררויות ובבתי משפט על כל ערכאותיהם. לדרור נסיון עשיר דרור בתביעות קבלנות, בתיקי תובענות ייצוגיות, בסכסוכי בעלי מניות, והליכים מנהליים, ובקשות לבתי המשפט המחוזיים ובבית הדין הגבוה לצדק. לדרור נסיון עשיר בייצוג בהליכי בוררות בינלאומיים הוא ייצג בשנים האחרונות במספר הליכי בוררות בינלאומיים מורכבים בסכומים גבוהים ביותר. 

כאסטרטגיה, דרור שואף לגשר ולפתור סיכסוכים משפטיים באמצעות משא ומתן, אך במקרים שהמשא ומתן אינו עולה יפה, הוא יודע לפעול בנחרצות בפני ערכאות משפטיות להשגת המטרות של לקוחותיו.

דרור יש גם נסיון משפטי הן בזירה המקומית, והן בזירה הבינלאומית, במגוון תחומים מסחריים, לרבות היי-טק, ביו-טכנולוגיה, תשתיות ונדל"ן. במהלך השנים, דרור היה מעורב בעסקאות מימון, מיזוגים ורכישות, עסקאות נדל"ן, בניית מבנה נכון של מיזמים משותפים מקומיים ובינלאומיים. דרור מעניק ייעוץ משפטי שוטף לגופים מסחריים, החל מהשלבים המוקדמים של ההקמה, תפעול שוטף, מימון, וכלה בשלבים האחרונים של "האקזיט", בדרכים רבות ומגוונות.

דרור הרפז מחזיק בתעודת מגשר מוסמך.

הידעת

אחד מתחביביו של דרור הוא ריצת מרתונים