פינטק

ההתפתחויות הטכנולוגיות משנות את המגזר הפיננסי, והשינוי עד כה הינו רק הסימן לבאות.

הפינטק (Fintech) – חדשנות פיננסית מבוססת טכנולוגיה, מפתח, משפר ומשנה את התחום הפיננסי, מציג פתרונות חדשניים ושירותים ומוצרים חדשים, נותן מענה לפערי שוק ופותח שווקים חדשים, תוך מתן פתרונות מתקדמים, מהירים, מקוונים 24/7, גם למיליונים ברחבי העולם שהם Unbanked או Underbanked.

אינטליגנציה מלאכותית AI, Big Data Analytics, טכנולוגיית רישום מבוזר של בסיסי נתונים (DLT) וטכנולוגיות ופיתוחים נוספים, יוצרים הזדמנויות מרתקות בתעשיות הבנקאות, התשלומים, הביטוח והסחר.

הזדמנויות אלו מביאות עימן גם אתגרים. למחלקת הפינטק בשבלת ידע והבנה מעמיקים בנוגע לצרכים ולהיבטים המסחריים והעסקיים הייחודיים לתחום, לצד מומחיות נרחבת בהיבטים הרגולטוריים הנוגעים אליו. אנו בשבלת מלווים ומייעצים לחברות סטארט-אפ בתחום הפינטק, למוסדות פיננסיים, חברות ביטוח, לספקי שירותי סליקה, למשקיעים, למאיצים (accelerators) ולחברות בלוקצ'יין.

אנו עובדים עם גופים באוריינטציית B2C ו- B2B, ממגוון תחומים, כגון Mobile Banking, בנקאות פתוחה (Open Banking), פלטפורמות P2P, מטבעות דיגיטליים Regtech, Insuretech, Payments, סחר ועוד, אשר צפויים לשנות את האופן בו עושים עסקים, משלמים, חוסכים, מלווים, מנהלים תהליכים ומקבלים החלטות.

אנו מעורבים באופן פעיל בהליכי חקיקה חדשים שישנו את הנוף הרגולטורי, וכן מקיימים דיונים פעילים עם מגוון הרגולטורים והגופים המפקחים.

מעורבותנו הפעילה בשוק מייצרת רשת רחבה של היכרויות קרובות עם מגוון השחקנים בתעשייה, בארץ ובעולם.

לפיכך, כחלק מפרקטיקת ההיי-טק המובילה בשבלת, לצוות הפינטק שלנו יש את הניסיון והמומחיות בהיבטים המשפטיים, הרגולטוריים, התאגידיים והמסחריים, הנחוצים על מנת לייעץ לכל קשת הלקוחות בתעשייה צומחת זו.

"צוות הפינטק של שבלת הוא אחד הצוותים המובילים בישראל, הן בשל הבנת החוק והן בשל הבנתו של צרכיהם העסקיים של הלקוחות. השילוב בין יכולות יוצאות דופן בכל שלושת התחומים המשפטיים הרלוונטיים לעסקים שלנו – היי-טק, רגולציה פיננסית וליטיגציה – לדעתנו, הוא נדיר ביותר בשוק המשפטי הישראלי והניע אותנו להעדיף אותם על פני כל משרד אחר."

– Chambers and Partners (FinTech)
פינטק

הצוות

דירוגים