נעמה מרגוליס (מרגלית)

שותפה

טל. 03-307-5214דוא”ל. N.Margolis@shibolet.com

הורד VCardEcard

נעמה הינה שותפה במחלקת ההיי-טק בשבלת ומביאה עימה ניסיון עשיר בעבודה עם תעשיות התעופה והחלל בישראל ובעולם. נעמה בעלת היכרות עמוקה הן עם חברות ביטחוניות גדולות ומובילות והן עם חברות סטארט-אפ בתעשיות אלו, לרבות מגוון יצרניות כלים בלתי מאוישים אזרחיים וחברות בתחום החלל האזרחי . 

נעמה תומכת בפעילות המסחרית השוטפת של לקוחותיה, תוך מינוף של בקיאותה בהיבטים וסוגיות ייחודיות לתעשיות התעופה והחלל לטובת לקוחותיה . נעמה מסייעת ללקוחותיה להכיר ולעמוד בדרישות הרגולטוריות הקפדניות החלות על התעשיות האלו, לרבות פיקוח על יצוא, פיקוח על הצפנה, פיקוח על השקעות זרות, ומניעת שחיתות.   

נעמה מוכרת כאחת מעורכות הדין המובילות בישראל בתחום הפיקוח על יצוא . נעמה ייצגה את לקוחותיה בכנסת במהלך חקיקת חוק הפיקוח על יצוא ביטחוני והמשיכה ללוות את תהליך עדכון החקיקה, תוך דיאלוג עם רגולטורים ומחוקקים רלוונטיים, בעשור האחרון.

הידעת

נעמה מנגנת על היוקללי ואוהבת מאוד מוזיקה.

לנעמה יש את היכולת לפשט עניינים מורכבים לייעוץ ישים, מה שמקל על לקוחות כמוני לקבל החלטות מושכלות. חשוב לציין, שהיא תמיד מוכנה לפרט ולדון בכל נושא, כדי להבטיח שישנה הבנה כנה ומלאה של של כל סיטואציה וכל גרסה. הזמינות והמסירות שלה גורמים לה לבלוט במקצועה כעורכת דין.

– Lexology