משפט מסחרי, תאגידים ומיזוגים ורכישות

שבלת הינה אחת מפירמות עורכי הדין המנוסות בישראל בתחומי משפט מסחרי ודיני תאגידים וכן בעסקאות מיזוגים ורכישות.

אנו מציעים מכלול מקיף של שירותים משפטיים במגוון רחב של ענפי תעשייה ושירותים. בין לקוחותינו נמנים חברות ותאגידים ממגוון סוגים, כולל מוסדות פיננסיים וחברות פרטיות וציבוריות, ביניהן גם נציגויות של חברות רב לאומיות שבסיסן בחו"ל, אותן אנו מלווים בפעילותן השוטפת בישראל ובייצוגן בעסקאות בינלאומיות, לרבות עסקאות מיזוגים ורכישות מורכבות.

אנו מעניקים ייעוץ לדירקטוריונים, מנהלים בכירים ובעלי מניות בין היתר בענייני ממשל תאגידי ורגולציה ובסוגיות מס. אנו מלווים אותם בכל סוגי העסקאות על כל היבטיהן, כגון השתלטויות, רכישות, מיזוגים, רכישות ממונפות, מיזמים משותפים ועסקאות אסטרטגיות מורכבות אחרות.

הצוות שלנו כולל מומחים בתחומי הייטק, הגבלים עסקיים, ניירות ערך, רגולציה, קניין רוחני, איכות הסביבה, דיני עבודה ומיסים.

לאורך השנים, ביססנו קשרים הדוקים עם הגופים הרגולטוריים העיקריים בישראל (רשות ניירות הערך, רשות ההגבלים העסקיים, רשויות המס וכו'), במקביל לפיתוח מיומנויות רבות בעסקאות חוצות-גבולות. כך מיצבנו את מעמדנו כפירמה המספקת ייעוץ למשקיעים ולחברות מטרה מארה"ב, אירופה, מזרח אסיה וישראל בעסקאות מיזוגים ורכישות מובילות ברחבי העולם.

"מוסר עבודה גבוה, הבנה מעמיקה של התחום, גישה לפיה יש לשרת את צרכי הלקוח בראש ובראשונה וכוונה ברורה ומיומנויות מעולות של פתרון בעיות."

– IFLR 1000

"הצוות תמיד אחראי ומספק שירות מצוין. נושאים דחופים תמיד מקבלים תשומת לב מיידית"

– Chambers Global

“Shibolet offers great understanding of the subject matter and amazing service. The process was handled by a super-capable team that I could trust completely.”

– Chambers Global

הצוות

דירוגים